Poznaj pomysły na prezenty świąteczne, dla tych, co kochają podróżować!

Pasja do podróży jest niezwykle wciągająca. Nic dziwnego dostarcza mnóstwa intrygujących wrażeń i pozwala kolekcjonować wyjątkowe wspomnienia. Poszerza ludzkie horyzonty poprzez różne doświadczenia: poznawanie nowych miejsc, języków, kultur, smaków i ludzi, których spotyka się na drodze. Każdy miłośnik podróży z pewnością doceni prezent świąteczny, który będzie w jakiś sposób odzwierciedlał jego pasję lub okaże się przydatny podczas kolejnych wypraw. Jaki prezent zatem sprawić turyście z zamiłowania?

Top prezenty dla miłośników podróży!

Powerbank, czyli przenośna ładowarka. To niby drobiazg, ale jakże przydatny w podróży! Pozwala naładować telefon w dowolnym miejscu! W komunikacji miejskiej, samochodzie, restauracji, a nawet podczas pieszych wędrówek. Można swobodnie go wrzucić wraz z ładownym sprzętem do torby lub plecaka.

Kalendarz z planerem! Nowoczesny, książkowy kalendarz to świetny organizer czasu. Pozwala dokładnie rozplanować podróże na cały rok, by kiedyś stanowić też świetną pamiątkę po ich odbyciu.

Termos lub kubek termiczny. To kolejna propozycja bardzo praktycznego w podroży gadżetu. Butelka bądź kubek podtrzymujący ciepło pozwala zabrać ze sobą ciepły napój w każde miejsce.

Album na zdjęcia z podróży. Nic tak nie zatrzymuje wspomnień, jak fotografię. Takich nie powinno zabraknąć z wycieczek. Obszerny album na kolekcjonowanie zdjęć z różnych zakątków świata z pewnością zadowoli każdego podróżnika.

Do jakich krajów Polacy wyjeżdżają na Boże Narodzenie?

Ilustrowana książka popularnonaukowa o wybranym regionie świata lub Polski. Jeśli bliska Ci osoba, dla której chcesz sprawić prezent świąteczny lubi jakiś region szczególnie, z pewnością zachwyci ją książka w jego temacie. Może to być pięknie oprawiony album z opisami, przewodnik lub reportaże różnych podróżników relacjonujące ich wyprawy.

Biżuteria z motywami podróżniczymi. Znaleźć możemy zarówno męskie, jak i damskie bransoletki i łańcuszki z ciekawymi zawieszkami o motywach kojarzących się z podróżą np. samolotem, kulą ziemską, czy też różą wiatrów. To doskonały wybór na prezent gwiazdkowy dla tych turystów, którzy lubią również błyskotki.

1 thought on “Poznaj pomysły na prezenty świąteczne, dla tych, co kochają podróżować!

  1. Podróżnicy mają tendencję do ograniczania posiadanych rzeczy do niezbędnego minimum, więc radzę nie kupować na prezent dużych i nieprzydatnych rzeczy.

Comments are closed.